Dúbravka

Previsajúce kríky na chodník

Dúbravka - Tranovského


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
V riešení
 

Holuby na balkónoch na Landauovej

Dúbravka - Landauova


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 

Chodník k Dúbravka - Bory

Dúbravka - Agátová


22. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 

Lavička

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


22. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Zacláňajúci ker

Dúbravka - Húščavova


22. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Nedokončený chodník

Dúbravka - Nejedlého


22. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Neriešený
 

Problémové parkovanie na chodníku pred VÚB bankou

Dúbravka - Bagarova


20. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 

Vybudovanie cyklotrasy od Domu služieb po Dom kultúry

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


20. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 
Neriešený
 

Zberný dvor v Dúbravke - kedy bude zriadený?

Dúbravka - Agátová


18. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Kanalizácia

Dúbravka - kpt. Jána Rašu


17. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Vyriešený
 

Chátrajúca budova

Dúbravka - Saratovská


17. júna 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení