Dúbravka

Nepovolená skládka

Dúbravka - Švantnerova


19. januára 2011

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Nepovolená skládka

Dúbravka - Galbavého


19. januára 2011

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Zničené detské ihrisko

Dúbravka - Hanulova


19. januára 2011

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 
Júl 2010

Neodpratané kusy asfaltu

Dúbravka - Bazovského


25. júla 2010

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Jún 2010

Nepekná skládka okien

Dúbravka - DK Dúbravka


27. júna 2010

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Vrak

Dúbravka - Bílikova


24. júna 2010

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Vraky blokujú parkovacie miesta

Dúbravka - Pod záhradami


15. júna 2010

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Marec 2010

Zničená križovatka

Dúbravka - Janka Alexyho


30. marca 2010

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Hromada odpadu

Dúbravka - Trhová


11. marca 2010

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Február 2010

Kontajnery bránia výhľadu vodičov

Dúbravka - Landauova


16. februára 2010

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Údržba verejných parkovísk

Dúbravka - Landauova


16. februára 2010

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 

Hrôzostrašná stena

Dúbravka - Sekurisova


07. februára 2010

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Sťažený prístup k verejnej a št. správe

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


04. februára 2010

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 
Január 2010

Zastávky MHD na Damborského

Dúbravka - Damborského


28. januára 2010

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zničený podchod pred OD Saratov

Dúbravka - Saratovská


28. januára 2010

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený