Dúbravka, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Odtrhnuté zlomenné zábradlie Homolová ulica 3

Dúbravka - Homolova


12. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Chybajúce kľučky

Dúbravka - Galbavého


10. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Upchatá kanalizačná vpust ul. Hanulova

Dúbravka - Hanulova


08. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Stavebný odpad ul. Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


08. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Upchatá kanalizačná vpust ul. Koprivnická

Dúbravka - Koprivnická


08. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Poškodené osvetlenie ul. Chrobákova

Dúbravka - Chrobákova


07. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Dopravné značenie ul. Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


06. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Vyhadzovanie použitých plynových bomb na ulici

Dúbravka - Jura Hronca


04. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Mŕtvy ježko pri chodníku

Dúbravka - Žatevná


03. júna 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2018
Vyriešený
 

Diera v podlahe v domčeku

Dúbravka - Pekníkova


23. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Nepokosená tráva v športovom areáli

Dúbravka - Karola Adlera


18. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený