Dúbravka, Magistrát hlavného mesta

Zlomené konáre - Sekurisova

Dúbravka - Sekurisova


18. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Priechod pre chodcov krizovatka J.Alexyho/ výjazd na diaľnicu D2

Dúbravka - Janka Alexyho


21. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nerovnosť vozovky

Dúbravka - Harmincova


07. novembra 2017

12 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Bordel pri elektrickovej zastávke svantnerova?

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


05. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vetrom vychylené semafory na križovatke pri Lidli

Dúbravka - Saratovská


02. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2017

Výtlky na chodníku na Saratovskej ulici vedúci k OC Dúbrawa

Dúbravka - Saratovská


25. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nevhodný stav

Dúbravka - Nejedlého


14. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Poškodený obrubník

Dúbravka - Saratovská


13. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Dlhodobo zanedbané a zarastené priestranstvo na Dubravčickej

Dúbravka - Dúbravčická


28. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Havaríjny stav zastávok električiek Damborského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


13. septembra 2017

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017

Prepadnutá cesta na ulici Pod záhradami v Dúbravke

Dúbravka - Pod záhradami


14. augusta 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2017

Chýbajúce dlaždice pri stĺpe semaforu na Saratovskej ul.

Dúbravka - Saratovská


31. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zlomený konár stromu na Nejedleho/Drobneho ul.

Dúbravka - Drobného


31. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Úprava kontajneru na sklo

Dúbravka - Tranovského


30. júla 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Jún 2017

Prepadnutá kanalizačná vpúšť Štepná - Popovova

Dúbravka - Štepná


28. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený