Dúbravka, Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Chýbajúce koše

Dúbravka - Repašského


31. augusta 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Nefunkčná tabuľa električkovej zastávky Švantner.

Dúbravka - Švantnerova


09. augusta 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Marec 2018

Podnet na odstránenie starých stĺpov z bývalého obratiska

Dúbravka - Hanulova


08. marca 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Február 2018

Zastávka električky Damborského

Dúbravka - Damborského


11. februára 2018

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
November 2017

Nefunkčná tabuľa mhd Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


17. novembra 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Júl 2017

Nájde sa kúsok asfaltu? - zastávka Damborského

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


10. júla 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Jún 2017

Zničená tabuľa na priechode - zástavka Drobného

Dúbravka - Saratovská


15. júna 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Máj 2017

Neoznačená dočasná zastávka Švantnerova

Dúbravka - Švantnerova


31. mája 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Chýbajúci smetný kôš na zastávke OD Saratov

Dúbravka - Saratovská


30. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Apríl 2017

Chýbajúci smetný kôš

Dúbravka - Agátová


21. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Rozbitá dlažba a 'dočasny' označník

Dúbravka - Pri kríži


12. apríla 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Júl 2016

Nefunkčná tabuľa OD Saratov

Dúbravka - Saratovská


18. júla 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Žiadny tieň na 'nových' zastávkach

Dúbravka - Janka Alexyho


05. júla 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Máj 2016

Prepadnutá dlažba

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


20. mája 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Preplnené koše na zastávke Lipského

Dúbravka - Lipského


02. mája 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený