Dúbravka

Vrak parkovisko Švantnerova Zlatá Lipa

Dúbravka - Švantnerova


22. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Znečistenie

Dúbravka - Pri kríži


22. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Chýbajúca značka

Dúbravka - Batkova


21. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Parkovisko alebo chodník?

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského


19. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Orezanie konárov stromov

Dúbravka - Homolova


19. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Lavička na pieskovisku na Ožvoldíkovej

Dúbravka - Ožvoldíkova


16. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Vrak

Dúbravka - Saratovská


14. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Stavebný odpad ul. Bošániho

Dúbravka - Bošániho


12. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Rozbitá lampa ul. Koprivnická

Dúbravka - Koprivnická


12. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Zaslané samospráve
 

Padajúce zábradlie

Dúbravka - Bazovského


10. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Upchaté kanále

Dúbravka - Bazovského


10. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Upchaté kanálové vpúšte

Dúbravka - Červeňákova


10. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 
Vyriešený