Jarovce, Vyriešené podnety

Suché stromy na verejnom priestranstve

Jarovce - Mandľová


20. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Jarovce

Vyriešený
 
Jún 2017

Neoprávnené okupovanie verejného priestoru na Ovocnej ulici

Jarovce - Ovocná


13. júna 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Jarovce

Vyriešený
 
Január 2016

Vrak auta pri Jarovciach

Jarovce - Palmová


12. januára 2016

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2015

Vrak na ceste do Jaroviec

Jarovce - Kožušnícka


16. novembra 2015

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2015

Skladka v sade

Jarovce - Ovocná


03. marca 2015

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
September 2014

Nezabezpečená budova v dezolátnom stave

Jarovce - Pílová


06. septembra 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Marec 2013

Poškodené dopravné zrkadlo

Jarovce - Semenárska


04. marca 2013

Zodpovednosť: MÚ Jarovce

Vyriešený
 
Január 2010

Vrak

Jarovce - Fikusová


31. januára 2010

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Jarovce

Vyriešený