Filter

Zistiť moju polohu

Karlova Ves, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Zaslané samospráve
 

Nefungujúce osvetlenie v areáli ZŠ Karloveská 61

Karlova Ves - Karloveská


15. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
December 2017

Nefunkčné osvetlenie na Jurigovom nám. 5-7

Karlova Ves - Jurigovo námestie


11. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Poškodené svietidlo v podchode pri zast. Borská

Karlova Ves - Karloveská


05. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Nefunkčné osvetlenie na Matejkovej

Karlova Ves - Matejkova


30. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
V riešení
 

Verejné osvetlenie na Donnerovej

Karlova Ves - Donnerova


04. novembra 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Október 2017
Neriešený
 

Chýbajúci poklop pod Vedeckým parkom UK

Karlova Ves - Ilkovičova


27. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúce poklopy pod terasou na Jurigovom nám.

Karlova Ves - Jurigovo námestie


27. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúci poklop pri zjazde z Mosta Lafranconi

Karlova Ves - Botanická


27. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Upchatý kanál na Pribišovej 12

Karlova Ves - Pribišova


20. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Diera v zemi na Borskej

Karlova Ves - Borská


11. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Nefunkčné osvetlenie na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


01. októbra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
September 2017

Poškedený poklop na Karloveskej pri SŠ Tilgnerova

Karlova Ves - Karloveská


05. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení