Karlova Ves, detské ihrisko, Mestský mobiliár

V riešení
 
meno užívateľa

Stav po rekonštrukcii ihriska na Jamnického

Karlova Ves - Jamnického
14. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Údržba Ihriska Márie Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
27. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vytŕčajúci kov na ihrisku vo dvore J. Stanislava - Ľ. Fullu

Karlova Ves - Jána Stanislava
19. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ihrisko na ul. Pod Rovnicami 27

Karlova Ves - Donnerova
17. apríla 2021 Komentáre6 Hodnotenie2
Marec 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok na ihrisku na Jamnického

Karlova Ves - Jamnického
13. marca 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kolotoč pred dlhodielskym kostolom

Karlova Ves - Pribišova
11. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vŕzgajúce hojdačky na Jamnického 12

Karlova Ves - Matejkova
25. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená hojdačka na Nám. sv. Františka

Karlova Ves - Námestie sv. Františka
19. februára 2021 Komentáre0 Hodnotenie4
Január 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený kolotoč na Nám. sv. Františka

Karlova Ves - Námestie sv. Františka
29. januára 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
December 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná bránka na ihrisku Púpavka

Karlova Ves - Pustá
09. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tieniaca plachta na ihrisku na školskom námestí

Karlova Ves - Pribišova
14. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená šmykľavka na Jamnického

Karlova Ves - Jamnického
23. septembra 2020 Komentáre6 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúce ihrisko vo dvore OD Centrum

Karlova Ves - Zohorská
21. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Neudržiavané pieskovisko na Levárskej

Karlova Ves - Silvánska
13. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
August 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Diery v povrchu ihriska na dlhodielskom námestí

Karlova Ves - Pribišova
22. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0