Karlova Ves, iné, Mestský mobiliár

Uzavretý
 
meno užívateľa

Umiestnenie plachty na Nám. sv. Františka

Karlova Ves - Námestie sv. Františka
08. marca 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Starý prašiak na Gabčíkovej 10

Karlova Ves - Gabčíkova
10. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničený označník na Púpavovej 22

Karlova Ves - Púpavová
02. septembra 2019 Komentáre4 Hodnotenie2
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný eskalátor na zast. Patrónka (smer centrum)

Karlova Ves - Lamačská cesta
10. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Smetné nádoby na ceste na Kuklovskej

Karlova Ves - Kuklovská
09. apríla 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničené knižné búdky v Líščom údolí

Karlova Ves - Líščie údolie
22. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2014
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nefungujúce digitálne hodiny na Karloveskej

Karlova Ves - Karloveská
16. septembra 2014 Komentáre4 Hodnotenie0