Karlova Ves, informačná tabuľa, Mestský mobiliár

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Poškodené označenie ulice na Svíbovej

Karlova Ves - Svíbová
21. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Poškodené označenie ulice na Čavojského

Karlova Ves - Čavojského
21. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Informačná plachta na ihrisku na Sekulskej

Karlova Ves - Levárska
07. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Zle ukotvená tabuľa na Hlaváčikovej

Karlova Ves - Hlaváčiková
27. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie2
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyvrátená tabuľa vo dvore J. Stanislava - Ľ. Fullu

Karlova Ves - Jána Stanislava
14. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Označenie zákazu voľného pohybu psov v parku Kaskády

Karlova Ves - Kresánkova
09. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
Január 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná el. úradná tabuľa MiÚ Karlova Ves

Karlova Ves - Námestie sv. Františka
06. januára 2021 Komentáre7 Hodnotenie2
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená tabuľa na Nám. sv. Františka

Karlova Ves - Námestie sv. Františka
04. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Máj 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Rozbitá informačná tabuľa MČ pri zast. Nad lúčkami

Karlova Ves - Karloveská
07. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odcudzený návštevný poriadok z Parku SNP

Karlova Ves - Líščie údolie
22. februára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Absencia oznamov miestneho zastupiteľstva

Karlova Ves - Karloveská
13. júla 2011 Komentáre0 Hodnotenie0