Karlova Ves, Mestský mobiliár

Vyriešený
 
meno užívateľa

Odlepená mapa na zastávke Karlova Ves

Karlova Ves - Karloveská
15. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečenstvo na ihrisku Žalmanka

Karlova Ves - Adámiho
11. júna 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený pingpongový stôl na Silvánskej

Karlova Ves - Silvánska
22. mája 2014 Komentáre9 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničené lavičky na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová
22. mája 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zastávky v dezolátnom stave

Karlova Ves - Karloveská
10. mája 2014 Komentáre2 Hodnotenie1
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky na Jurigovom námestí

Karlova Ves - Jurigovo námestie
22. apríla 2014 Komentáre13 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné smetiaky na Pribišovej

Karlova Ves - Pribišova
12. apríla 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozpadnutá lavička na Baníkovej

Karlova Ves - Baníkova
31. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbané detské ihrisko na Janotovej

Karlova Ves - Janotova
31. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnuté oplotenie ihriska

Karlova Ves - Majerníkova
10. januára 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2013
Vyriešený
 
meno užívateľa

Permanentne preplnený kôš (Slávičie údolie)

Karlova Ves - Staré grunty
16. decembra 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce odpadkové koše v Mlynskej doline

Karlova Ves - Staré grunty
13. augusta 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2012
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nefungujúci dynamický displej na Molecovej

Karlova Ves - Molecova
18. júla 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neoznačené zastávky na Dlhých dieloch

Karlova Ves - Matejkova
25. júna 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná fontána na Dlhých dieloch

Karlova Ves - Pribišova
14. júna 2012 Komentáre6 Hodnotenie0