Karlova Ves, Mestský mobiliár, Hlavné mesto SR Bratislava

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Chýbajúca lavička na nástupišti C, Riviéra

Karlova Ves - Karloveská
22. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie5
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Nefunkčná fontána na Borskej

Karlova Ves - Borská
22. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený nový kôš pri zastávke Segnerova

Karlova Ves - Karloveská
10. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený kôš pri križovatke Karloveská-Molecova

Karlova Ves - Karloveská
25. mája 2021 Komentáre8 Hodnotenie3
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Umiestnenie zastávky Nad vinicami

Karlova Ves - Staré grunty
13. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci ostrovček pre zastávku Kuklovská

Karlova Ves - Kuklovská
28. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie6
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné USB porty na zastávkach Karloveskej radiály

Karlova Ves - Karloveská
16. decembra 2020 Komentáre7 Hodnotenie5
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš na Karloveskej pri čerpacej stanici

Karlova Ves - Karloveská
13. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš pri Katušinej lúke

Karlova Ves - Lamačská cesta
07. novembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Október 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Umiestnenie košov na novej zastávke Riviéra

Karlova Ves - Karloveská
21. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie4
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodené lavičky pri fontáne Rodina

Karlova Ves - Karloveská
17. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Júl 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Absencia prístrešku na dočasnej zastávke Jurigovo nám.

Karlova Ves - Karloveská
22. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Koše na zastávke Patrónka (smer centrum)

Karlova Ves - Lamačská cesta
06. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Návrh pre rekonštruovanú zastávku Molecova

Karlova Ves - Karloveská
01. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný eskalátor na zast. Patrónka (smer centrum)

Karlova Ves - Lamačská cesta
10. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie1