Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Karlova Ves

"Raj" pre vozíky a chodcov (Botanická)

Karlova Ves - Botanická


22. januára 2013

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúce dopravné zrkadlo na Segnerovej

Karlova Ves - Segnerova


16. januára 2013

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Rozbitý chodník popri Karloveskej

Karlova Ves - Karloveská


05. januára 2013

7 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Rýchlosť na Devínskej ceste

Karlova Ves - Devínska cesta


02. januára 2013

15 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2012

Opätovný neporiadok na zastávke Zoo

Karlova Ves - Mlynská dolina


21. decembra 2012

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Legálne reklamy? (Molecova)

Karlova Ves - Molecova


07. decembra 2012

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2012

Dlhodobo odparkované auto na Pribišovej

Karlova Ves - Pribišova


28. novembra 2012

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Nebezpečný prejazd cez koľaje na Botanickej

Karlova Ves - Mlynská dolina


27. novembra 2012

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Bezdomovci v podchode (zastávka Borská)

Karlova Ves - Karloveská


20. novembra 2012

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Segnerova - parkovacie miesta a ich označenie

Karlova Ves - Segnerova


13. novembra 2012

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Karloveské rameno - Lafranconi a cyklotrasa

Karlova Ves - Nábrežie Ľubomíra Kadnára


13. novembra 2012

2 komentáre 7 aktualizácií

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 

Oprava poškodeného verejného osvetlenia po nehode

Karlova Ves - Janotova


07. novembra 2012

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Dlhodobo zaparkovaný automobil na Ul. J. Stanislava

Karlova Ves - Jána Stanislava


07. novembra 2012

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Poškodené verejné osvetlenie na Matejkovej a Jamnického

Karlova Ves - Matejkova


03. novembra 2012

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2012

Nefunkčné verejné osvetlenie v Mlynskej doline

Karlova Ves - Staré grunty


19. októbra 2012

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený