Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Karlova Ves, Opustené a nepojazdné vozidlá (staré vozidlá), Magistrát hlavného mesta

Opustené vozidlo na Majerníkovej 11

Karlova Ves - Majerníkova


16. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Poškodené opustené vozidlo pred Iuventou

Karlova Ves - Karloveská


05. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2017

Opustená Honda na ul. Dlhé diely I

Karlova Ves - Dlhé diely I


01. novembra 2017

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2017

Vrak pod Mostom Lafranconi

Karlova Ves - Botanická


05. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený