Karlova Ves, Magistrát hlavného mesta

Zničený chodník na Molecovej

Karlova Ves - Molecova


14. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Oprava chodníka a chýbajúci priechod na Janotovej

Karlova Ves - Janotova


06. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Opotrebovaný priechod v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina


05. novembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2018

Suchý konár pri zastávke Kadlečík

Karlova Ves - Devínska cesta


29. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbité reflektory pre budovu RTVS

Karlova Ves - Staré grunty


27. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nevhodné spomaľovače v okolí FMFI UK

Karlova Ves - Ilkovičova


25. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozkopávky na Starých gruntoch

Karlova Ves - Staré grunty


24. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Značenie parkoviska pred cintorínom Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty


19. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zle zosynchronizovaný semafor pri Riviére

Karlova Ves - Karloveská


16. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Padajúci obklad pri Karloveskej Klubovni

Karlova Ves - Jurigovo námestie


09. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Osadenie zrkadla v križovatke Sekulská-Kuklovská

Karlova Ves - Kuklovská


09. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neorezané kríky a stromy na Ul. H. Meličkovej 11/B

Karlova Ves - Hany Meličkovej


05. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2018

Otvorená šachta na Starých gruntoch 55

Karlova Ves - Staré grunty


30. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Spadnutý strom na Kuklovskej 15

Karlova Ves - Kuklovská


24. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Suchý strom pri cintoríne Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty


23. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení