Karlova Ves, dlhodobo odstavené vozidlá, Magistrát hlavného mesta, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak pri cintoríne Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty
25. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustená dodávka na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova
24. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené opustené vozidlo pred Iuventou

Karlova Ves - Karloveská
05. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustená Honda na ul. Dlhé diely I

Karlova Ves - Dlhé diely I
01. novembra 2017 Komentáre7 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak pod Mostom Lafranconi

Karlova Ves - Botanická
05. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0