Karlova Ves, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
Október 2018

Vyhodené pneumatiky na Ul. J. Stanislava 45

Karlova Ves - Jána Stanislava


16. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Stavebný odpad na Adámiho 16

Karlova Ves - Adámiho


02. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
September 2018

Nefungujúca lampa na Kolískovej

Karlova Ves - Kolískova


27. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Opustené Daewoo na Kolískovej

Karlova Ves - Kolískova


27. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Opustený Volkswagen na Kolískovej

Karlova Ves - Kolískova


27. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Oprava výtlkov na Ul. J. Stanislava 55

Karlova Ves - Jána Stanislava


25. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Spadnutý strom na Kuklovskej 15

Karlova Ves - Kuklovská


24. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Parkovanie áut firiem sídliacich v rezidenčnej zóne Silvánska

Karlova Ves - Suchohradská


23. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Opustené vozidlo na Karloveskej 23

Karlova Ves - Karloveská


20. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Opustené vozidlo na nadjazde ponad Karloveskú

Karlova Ves - Karloveská


20. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Koš na exkrementy na ihrisku na Púpavovej 40?

Karlova Ves - Púpavová


09. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Trojtýždňová oprava výtlkov na Púpavovej

Karlova Ves - Púpavová


04. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
August 2018

Pokazená bránka na ihrisku na Hlaváčikovej

Karlova Ves - Hlaváčiková


30. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Vyjazdené koľaje na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta


22. augusta 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený