Lamač, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity)

Nelegálna reklama

Lamač - Bakošova


03. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Rušenie nočného kľudu v penzióne Lediny 5/A

Lamač - Lediny


08. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
September 2016

Nové billboardy

Lamač - Cesta na Klanec


03. septembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Jún 2015

Pravdepodobne nelegálna reklama

Lamač - Lamačská cesta


02. júna 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2015

RUŠENIE NOČNÉHO POKOJA

Lamač - Vrančovičova


05. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
September 2014

Nové multihrisko

Lamač - Podháj


25. septembra 2014

10 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 
Máj 2014

Nelegálna reklama?

Lamač - Na barine


21. mája 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Marec 2014

Vrecúška nad košmi

Lamač - Bakošova


31. marca 2014

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 

Legálna reklama?

Lamač - Bakošova


06. marca 2014

4 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
September 2013

Pitie alkoholu na verejnosti

Lamač - Lamačská cesta


18. septembra 2013

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nepozametaná ulica

Lamač - Na barine


10. septembra 2013

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený