Filter

Zistiť moju polohu

Lamač, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Riadenie semaforov na križovatke

Lamač - Lamačská cesta


09. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
September 2018

Zle nastavenie signálu pre električku - bus pruh Lamačská cesta

Lamač - Lamačská cesta


23. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nebezpečná križovatka - zmätočný semafor a zábrany vo výhlade

Lamač - Vrančovičova


02. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2018

"Červená vlna" na Lamačskej ceste

Lamač - Lamačská cesta


29. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zničená dlažba a zvislé dopravné značenie po dopravnej nehode

Lamač - Hodonínska


19. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Vodorovné značenie cesty z Hodonínskej ul. na ul. Na barine

Lamač - Na barine


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Podnet na vodorovné a zvislé dopravné značenie

Lamač - Hodonínska


07. marca 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Uzavretý
 

Podnet na doplnenie vodorovného dopravného značenia

Lamač - Lamačská cesta


07. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Chýbajúce zrkadlo

Lamač - Zidiny


20. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
Júl 2017

Závora a burina

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 
Máj 2017

Nefunkčný alebo zle nastavený semafor pre chodcov

Lamač - Lamačská cesta


25. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2016

Prechod pre chodcov cez výjazd na diaľnicu

Lamač - Lamačská cesta


17. decembra 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nevhodne umiestnený prechod pre chodcov - ŽST Lamač

Lamač - Lamačská cesta


17. decembra 2016

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
November 2016

Červená vlna na semaforoch

Lamač - Lamačská cesta


24. novembra 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2015

Bezpečnejší prechod cez cestu na Studenohorskej

Lamač - Studenohorská


29. apríla 2015

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený