Lamač, Parkovanie (parkovacie miesta, problémové parkovanie)

Parkovanie na Vrančovičovej

Lamač - Vrančovičova


05. júla 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2017

Parkovanie na ulici Pod Zečákom

Lamač - Pod Zečákom


23. apríla 2017

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Marec 2017

Parkovanie na chodniku Patrónka

Lamač - Lamačská cesta


22. marca 2017

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
December 2016

Parkovanie - nový spomalovač na Studenohorskej ul.

Lamač - Studenohorská


05. decembra 2016

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
August 2014

Novovybudované parkovacie miesta

Lamač - Studenohorská


27. augusta 2014

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
Máj 2014

Autá blokujúce chodník

Lamač - Vrančovičova


28. mája 2014

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 
December 2013

Prepichovávanie pneumatík na Bakošovej ul.

Lamač - Bakošova


06. decembra 2013

9 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Máj 2013

Problém s parkovaním v Lamači na ulici Na barine

Lamač - Na barine


13. mája 2013

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
Marec 2013

Odstavené auto bez ŠPZ

Lamač - Borinská


10. marca 2013

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
August 2011

Parkovanie na chodníkoch a tráve

Lamač - Studenohorská


23. augusta 2011

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 
Apríl 2011

Parkovanie na chodníkoch a tráve

Lamač - Na barine


12. apríla 2011

12 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený