Lamač, Magistrát hlavného mesta

Zničená dlažba a zvislé dopravné značenie po dopravnej nehode

Lamač - Hodonínska


19. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Odflaknutá oprava chodníka + odstránenie bezbariér. prechodu

Lamač - Lamačská cesta


13. júla 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Vodorovné značenie cesty z Hodonínskej ul. na ul. Na barine

Lamač - Na barine


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Ryha na chodníku

Lamač - Lamačská cesta


30. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Podnet na doplnenie vodorovného dopravného značenia

Lamač - Lamačská cesta


07. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Nepojazdné vozidlo v tráve na Lamačskej ceste

Lamač - Lamačská cesta


17. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Metrová jama a odlietajúce časti

Lamač - Lamačská cesta


15. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zľadovatený chodník

Lamač - Podháj


13. februára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Január 2018

Svetelný smog - Lamač - Heyrovského ulica

Lamač - Heyrovského


07. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Nelegálna reklama

Lamač - Bakošova


03. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017

Odpad pri zastávke Patrónka

Lamač - Lamačská cesta


31. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Dvojmesačný výtlk na Patrónke

Lamač - Lamačská cesta


01. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Júl 2017

Schody

Lamač - Zidiny


26. júla 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nebezpečný chodník v podjazde medzi Lamačom a Dúbravkou

Lamač - Lamačská cesta


10. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vrak na Lamačskej ceste (pozemok hl. mesta)

Lamač - Lamačská cesta


09. júla 2017

9 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený