Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Lamač, Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Odstavenie autobusov na konečnej zastávke

Lamač - Cesta na Klanec


27. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Február 2017

Osvetlenie - Patrónka

Lamač - Lamačská cesta


18. februára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Odpadky na zastávke Bory Mall

Lamač - Hodonínska


18. februára 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Október 2016

Smetný kôš - zástavka Podháj

Lamač - Malokarpatské námestie


03. októbra 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Máj 2016

Menejcenní?

Lamač - Podháj


11. mája 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Február 2016

Nefunkčné osvetlenie prístrešku MHD Žst.Lamač(smer Vrančovičova)

Lamač - Lamačská cesta


13. februára 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
September 2015

Nedostatočná kapacita koša

Lamač - Lamačská cesta


18. septembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Júl 2015

Smeti a neudržiavaná zeleň na zastávke Patrónka v smere do mesta

Lamač - Lamačská cesta


23. júla 2015

5 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení