Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Chýbajúci poklop nad kanálom

Nové Mesto - Račianska


11. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Poklop kanála na Nobelovej

Nové Mesto - Nobelova


09. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Upchatý odtok pod pitnou fontánkou

Nové Mesto - Laskomerského


03. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Chýbajúca preferencia električiek na Račianskej

Nové Mesto - Račianska


03. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Jiskrová - upchaté odtoky

Nové Mesto - Jiskrova


14. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Zarastené lampy

Nové Mesto - Cesta mládeže


14. júna 2018

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Neriešený
 

Upchaté kanálové vpuste na Belehradskej ul.

Nové Mesto - Belehradská


11. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Upchaté kanále Janoškova

Nové Mesto - Janoškova


05. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Upchatý kanál pri pumpe OMV

Nové Mesto - Račianska


05. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Máj 2018

Chýbajúce VO na Na Koziarke

Nové Mesto - Horská


26. mája 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Odpad na Americkej

Nové Mesto - Americká


21. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Obrastený stĺp elektriny a osvetlenia

Nové Mesto - Modranská


15. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúci poklop plynového uzáveru

Nové Mesto - Vajnorská


10. mája 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Nefunkčná lampa na Teplickej pri garážach

Nové Mesto - Teplická


08. mája 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Apríl 2018

Upchaté kanálové vpusty Sliačska

Nové Mesto - Sliačska


23. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený