Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, havárie kanalizačného potrubia, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Po potope kompost s blatom na ceste a chodníku

Nové Mesto - Pri starej prachárni


08. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Prasknuté potrubie na Teplickej

Nové Mesto - Teplická


31. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Január 2018

Prepadnutá diera v chodníku (kanalizácia)

Nové Mesto - Kukučínova


30. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení