Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, nefunkčné osvetlenie, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Lampy na Škultétyho nesvietia

Nové Mesto - Škultétyho


06. novembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Október 2018
Neriešený
 

Pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Račianska


10. októbra 2018

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
September 2018

Nefunkčné verejné osvetlenie

Nové Mesto - Kyjevská


26. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
Máj 2018

Nefunkčná lampa na Teplickej pri garážach

Nové Mesto - Teplická


08. mája 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Apríl 2018

Lampa nesvieti

Nové Mesto - Vajnorská


05. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Január 2018

Lampa nesvieti - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská


18. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Verejné osvetlenie.

Nové Mesto - Budyšínska


14. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Lampy nesvietia

Nové Mesto - Vajnorská


05. januára 2018

4 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
December 2017

Nesvieti verejné osvetlenie na celej ulici

Nové Mesto - Na Revíne


14. decembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Tomášikova


07. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
November 2017

Pokazená lampa na Račku

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)


27. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Nesvietiaca lampa nad prechodom pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská


06. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Október 2017

Nesvieti pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Tehelná


19. októbra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
August 2017

Nefunkčné verejné osvetlenie prechodu pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská


24. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený