Nové Mesto, chýbajúce/nedostatočné, Verejné služby

Neriešený
 
meno užívateľa

Niekoľko rokov vypálená lampa na Jiskrovej

Nové Mesto - Šancová
23. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie prechodu cez Filiálku

Nové Mesto - Kominárska
14. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Zarastené lampy

Nové Mesto - Cesta mládeže
14. júna 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce VO na Na Koziarke

Nové Mesto - Horská
26. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Padnuté stĺpy a káble

Nové Mesto - Zidiny (Nové Mesto)
31. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie Račianska

Nové Mesto - Račianska
12. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pouličné lampy

Nové Mesto - Skalická cesta
07. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie Jeséniova dolná časť

Nové Mesto - Jeséniova
30. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na Jeséniovej horná časť

Nové Mesto - Jeséniova
30. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie sánkarskej lúky Koliba

Nové Mesto - Cesta na Kamzík
30. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0