Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Prepadnutý kanálový vpust

Nové Mesto - Teplická


16. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Prepadávajúci sa chodník

Nové Mesto - Budyšínska


12. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Park Jama - podmytá horná dráha

Nové Mesto - Kalinčiakova


10. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
V riešení
 

Nedokončený chodník na Nobelovej

Nové Mesto - Nobelova


09. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Výtlk na Nobelovej ulici

Nové Mesto - Nobelova


09. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Poškodený modrý okruh v Jame

Nové Mesto - Odbojárov


08. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Znečistená Mestská ulica

Nové Mesto - Mestská


08. júla 2018

13 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Rekonštrukcia plynovodu SPP na Magurskej

Nové Mesto - Magurská


03. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Hlučný poklop na Vajnorskej

Nové Mesto - Vajnorská


03. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Rozbitý chodník

Nové Mesto - Za stanicou


02. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Jún 2018

Diera na parkovacom mieste

Nové Mesto - Vajnorská


29. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbitý chodník okolo detského ihriska Jama

Nové Mesto - Vajnorská


26. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nebezpečné obrubníky

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského


26. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Podmytie - diery okolo kanalizačného zvodu.

Nové Mesto - Česká


22. júna 2018

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení