Filter

Zistiť moju polohu

Nové Mesto, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Neplatný zákaz státia pred reštauráciou Vajnorská?

Nové Mesto - Vajnorská


12. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Chýbajúce dopravné značenie - zrkadlo

Nové Mesto - Jaskový rad


12. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Padnutá značka

Nové Mesto - Odbojárov


19. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Značka ohnutá

Nové Mesto - Športová


12. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
November 2017

Protirečiace si dopravné značenie na Moravskej

Nové Mesto - Moravská


28. novembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 
Október 2017

Spustenie nových semafórov?

Nové Mesto - Kominárska


29. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Poškodené dopravné značenie

Nové Mesto - Tomášikova


22. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chýbajúci prechod pre chodcov na križovatke Odborárska-Vajnorská

Nové Mesto - Odborárska


19. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Nelegálny retardér na Vajnorskej

Nové Mesto - Vajnorská


19. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Plynulosť cestnej premávky - Jarošova-Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská


18. októbra 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Priechod pre chodcov

Nové Mesto - Sliačska


17. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúci priechod pre chodcov

Nové Mesto - Športová


12. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Chýbajúci prechod medzi Slimákom a Biznis Centrom Jarošova

Nové Mesto - Hálkova


11. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Chýbajúci priechod pre chodcov

Nové Mesto - Škultétyho


05. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
 
September 2017

Dopravné zrkadlo na križovatke Sibírska / Kraskova

Nové Mesto - Kraskova


29. septembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený