Nové Mesto, Dopravné značenie, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Rozhasený semafor

Nové Mesto - Pekná cesta
02. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Smerové informačné tabule/ značky

Nové Mesto - Šuňavcova
08. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybné značky pri NIDO

Nové Mesto - Tomášikova
23. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Križovatka Jaskový rad - Stromová/odbočenie vľavo

Nové Mesto - Jaskový rad
21. júna 2017 Komentáre9 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný semafor pre chodcov - Jarošova/Kukučínova

Nové Mesto - Jarošova
03. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nevhodné nastavenie semaforov v popoludňajšej špičke.

Nové Mesto - Pekná cesta
21. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Preferencia električiek - Račianska/Legerského

Nové Mesto - Legerského
20. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyvrátený stĺpik

Nové Mesto - Kalinčiakova
22. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohnuté zábradlie

Nové Mesto - Tehelná
15. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kedy bude sprístupnený nový odbočovací pruh?

Nové Mesto - Bajkalská
14. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečné prechádzanie cez cestu (retardér?)

Nové Mesto - Na Revíne
13. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce stĺpiky na Račianskom mýte

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
13. novembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie pri Tržnici - Šancová

Nové Mesto - Šancová
12. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajú priechody pre chodcov na Pionierskej po rekonštrukcii

Nové Mesto - Pionierska
09. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci priechod z Filiálky

Nové Mesto - Kukučínova
12. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0