Nové Mesto, Magistrát hlavného mesta

Chýbajúce zábrany

Nové Mesto - Pluhová


13. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Chýbajúce dopravné značenie - zrkadlo

Nové Mesto - Jaskový rad


12. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozjazdené blato pri Trnavskom mýte (Istropolise)

Nové Mesto - Trnavské mýto


11. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Pravidelné parkovanie na žltej čiare

Nové Mesto - Limbová


09. januára 2018

13 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Odpad na križovatke po dopravnej nehode

Nové Mesto - Račianska


03. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zväčšujúca sa diera pri vjazde do zastávky Račianske mýto

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)


02. januára 2018

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Zle spravené siete na zastávke a prepadnutý asfalt

Nové Mesto - Račianska


02. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
December 2017

Vraky áut

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)


21. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Smetí popri električkovej trate

Nové Mesto - Vajnorská


21. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Parkovisko a rozjazdené trávniky na Trnavskom mýte

Nové Mesto - Trnavské mýto


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zásobovanie podnikov v Troch Vežiach

Nové Mesto - Trnavská cesta


20. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Dlhodobo odstavený automobil na Rač.mýte

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)


17. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Upchatá uličná vpusť a rozpadnutý chodník

Nové Mesto - Račianska


14. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Parkujúce autá na chodníku, neprehľadná križovatka

Nové Mesto - Budyšínska


13. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Zástavka Magurská

Nové Mesto - Stromová


01. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený