Nové Mesto, stavby a budovy, Verejný poriadok, Magistrát hlavného mesta, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama

Nové Mesto - Vajnorská
03. novembra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna búdka/reklamná plocha na Legionárskej

Nové Mesto - Legionárska
19. marca 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Legálny reklamný nosič?

Nové Mesto - Račianska
14. augusta 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zatvorený bufet na Železnej studničke

Nové Mesto - Cesta mládeže
05. januára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné telefónne búdky - Račianske mýto

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
15. apríla 2014 Komentáre36 Hodnotenie1
November 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálne telefónne búdky na Šancovej

Nové Mesto - Šancová
19. novembra 2012 Komentáre6 Hodnotenie0
September 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevhodne umiestnený bilbord

Nové Mesto - Račianska
10. septembra 2012 Komentáre7 Hodnotenie0