Nové Mesto, Magistrát hlavného mesta, Naposledy komentované, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Trnavské mýto - burina

Nové Mesto - Trnavské mýto
23. apríla 2019 Komentáre4 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Nové Mesto - Vajnorská
13. mája 2019 Komentáre11 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zle natočené zrkadlo

Nové Mesto - Jaskový rad
18. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska - nefunkčná vpusť

Nové Mesto - Račianska
29. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Špina a smeti v kríkoch pri Slimáku

Nové Mesto - Hálkova
22. februára 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trnavské mýto-zastávka MHD -poškodená

Nové Mesto - Trnavské mýto
09. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Starý zavadzajúci vrak

Nové Mesto - Vajnorská
27. januára 2018 Komentáre10 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-cesta-výtlk

Nové Mesto - Vajnorská
02. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená dopravná značka

Nové Mesto - Trnavská cesta
12. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stĺpik

Nové Mesto - Trnavská cesta
14. februára 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistená dlažba pred štadiónom Ondreja Nepelu

Nové Mesto - Odbojárov
26. decembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené zábradlie

Nové Mesto - Družstevná
17. novembra 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jeséniova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Nové Mesto - Jeséniova
22. apríla 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jeséniova-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Jeséniova
29. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zapchatý kanalizačný vpust-Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova
27. augusta 2014 Komentáre6 Hodnotenie0