Nové Mesto, Dopravné značenie, Magistrát hlavného mesta, Uzavreté

Uzavretý
 
meno užívateľa

Šancová - chýbajúce dopravné zrkadlo

Nové Mesto - Šancová
10. januára 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Júl 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nesprávne nastavená "zelená" na odbočenie Vajnorská/Tomášikova

Nové Mesto - Vajnorská
31. júla 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Október 2016
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajú tienidlá na semafóre - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská
18. októbra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2016
Uzavretý
 
meno užívateľa

Zbytočný semafor

Nové Mesto - Trnavské mýto
18. apríla 2016 Komentáre6 Hodnotenie0
Február 2016
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúci semafor

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
24. februára 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2015
Uzavretý
 
meno užívateľa

Zničená šípka k NTC – Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská
22. apríla 2015 Komentáre4 Hodnotenie0