Nové Mesto

Odbojárov - ničenie stromov kolesami áut

Nové Mesto - Odbojárov


19. januára 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Otvorený poklop

Nové Mesto - Pri starej prachárni


18. januára 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Lampa nesvieti - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská


18. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Schody Višňová-Magurská

Nové Mesto - Višňová


17. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Nebezpečný chodník

Nové Mesto - Jaskový rad


16. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Kúpalisko

Nové Mesto - Pluhová


16. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Parkovacie eldorádo vnútroblok Kukučínova/Škultétyho

Nové Mesto - Hlučínska


15. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Verejné osvetlenie.

Nové Mesto - Budyšínska


14. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Hrôza pri tržnici

Nové Mesto - Krížna


13. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Chýbajúce zábrany

Nové Mesto - Pluhová


13. januára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Neplatný zákaz státia pred reštauráciou Vajnorská?

Nové Mesto - Vajnorská


12. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Chýbajúce dopravné značenie - zrkadlo

Nové Mesto - Jaskový rad


12. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Veľká ilegálna skládka odpadu

Nové Mesto - Račianska


11. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Rozjazdené blato pri Trnavskom mýte (Istropolise)

Nové Mesto - Trnavské mýto


11. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Pravidelné parkovanie na žltej čiare

Nové Mesto - Limbová


09. januára 2018

13 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve