Nové Mesto, Cesty a chodníky, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-chodník-znečistený

Nové Mesto - Tomášikova
28. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chybajuce značenie na Račianskej ul.

Nové Mesto - Račianska
18. februára 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-Cesty a chodníky-iné

Nové Mesto - Vajnorská
12. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Oprava spomalovača

Nové Mesto - Nobelova
28. februára 2018 Komentáre9 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pekná cesta-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Nové Mesto - Pekná cesta
29. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastený chodník plný lístia - Podkolibská

Nové Mesto - Podkolibská
22. augusta 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poklesnutý kanál Račianska

Nové Mesto - Račianska
04. septembra 2018 Komentáre13 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kvetináč v strede chodníka pri otočke trolejbusov

Nové Mesto - Jeséniova
09. júna 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stromová-chodník-poškodená dlažba

Nové Mesto - Stromová
09. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozkopaný chodník na Ulici Limbová

Nové Mesto - Limbová
03. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-Cesty a chodníky-iné

Nové Mesto - Šancová
04. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pionierska - výtlk

Nové Mesto - Pionierska
26. apríla 2019 Komentáre7 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci priechod pre chodcov

Nové Mesto - Vajnorská
16. februára 2010 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri starej prachárni-chodník-rozkopaný

Nové Mesto - Pri starej prachárni
23. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-nesprávna oprava chodníka

Nové Mesto - Šancová
19. júla 2019 Komentáre3 Hodnotenie2