Nové Mesto

Burina na chodníku

Nové Mesto - Sibírska


12. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Prepadávajúci sa chodník

Nové Mesto - Budyšínska


12. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúci poklop nad kanálom

Nové Mesto - Račianska


11. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Reklamná trojnožka na Račianskej - pri Mladej Garde

Nové Mesto - Račianska


10. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Semafor na Kominárskej

Nové Mesto - Kominárska


10. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Značenie cyklochodníka cez Filiálku

Nové Mesto - Kukučínova


10. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Poliklinika Kramáre

Nové Mesto - Limbová


10. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Semafory - Vajnorská/Odborárska

Nové Mesto - Vajnorská


10. júla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prerastený strom na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova


10. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
V riešení
 

Nedokončený chodník na Nobelovej

Nové Mesto - Nobelova


09. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Detské ihrisko

Nové Mesto - Cesta na Kamzík


09. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve