Nové Mesto, Verejný poriadok

V riešení
 
meno užívateľa

Padajúca omietka, obklad a odpad pri okresnom riaditeľstve PZ

Nové Mesto - Vajnorská
10. septembra 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevhodne umiestnený bilbord

Nové Mesto - Račianska
10. septembra 2012 Komentáre7 Hodnotenie0
Júl 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Katastrofálny stav stanice FIliálka

Nové Mesto - Škultétyho
18. júla 2012 Komentáre14 Hodnotenie0
Jún 2012
Neriešený
 
meno užívateľa

Existuje v Bratislave nočný kľud?

Nové Mesto - Jaskový rad
17. júna 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opätovný neporiadok

Nové Mesto - Tomášikova
04. júna 2012 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vážne ohrozenie Bratislavčanov na Račianskom mýte

Nové Mesto - Legionárska
15. apríla 2012 Komentáre11 Hodnotenie0
Marec 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka odpadu

Nové Mesto - Turbínová
15. marca 2012 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistená trávnatá plocha v strede cesty na Tomášikovej ulici

Nové Mesto - Tomášikova
08. marca 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2012
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok - okolie železnicnej stanice

Nové Mesto - Tomášikova
16. januára 2012 Komentáre14 Hodnotenie0
Október 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Permanentný neporiadok na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova
28. októbra 2011 Komentáre4 Hodnotenie1
Júl 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čudná stavba na Kramároch

Nové Mesto - Ambrova
20. júla 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výstavba na Magurskej - Jolly Joker

Nové Mesto - Magurská
04. júla 2011 Komentáre6 Hodnotenie0
November 2010
V riešení
 
meno užívateľa

Prach, hluk a špina pri búraní cyklistického štadióna

Nové Mesto - Odbojárov
07. novembra 2010 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2010
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dlhodobo devastované ihrisko

Nové Mesto - Plzenská
30. mája 2010 Komentáre1 Hodnotenie0