Nové Mesto, Verejné služby, Siemens, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianska-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Račianska
21. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozvodná-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Rozvodná
23. júna 2019 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujuce verejne osvetlenie Varsavska

Nové Mesto - Varšavská
18. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kukučínova-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Nové Mesto - Kukučínova
14. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie

Nové Mesto - Kyjevská
27. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Niekoľko rokov vypálená lampa na Jiskrovej

Nové Mesto - Šancová
23. novembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvieti pouličné osvetlenie

Nové Mesto - Tehelná
20. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Naklonená lampa

Nové Mesto - Kysucká
02. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Račianske mýto (aj park)-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
14. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa na Teplickej pri garážach

Nové Mesto - Teplická
13. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lampa nesvieti

Nové Mesto - Vajnorská
08. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený stĺp lampy na Račianskej

Nové Mesto - Račianska
02. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie Račianska

Nové Mesto - Račianska
12. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lampa nesvieti - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská
18. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie.

Nové Mesto - Budyšínska
16. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0