Nové Mesto, Siemens, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Verejné osvetlenie.

Nové Mesto - Budyšínska
16. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pouličné lampy

Nové Mesto - Skalická cesta
11. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca lampa nad prechodom pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská
06. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Uvoľnený kryt lampy na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova
04. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

ŽST Vinohrady - nesvietia lampy

Nové Mesto - Račianska
05. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiaca lampa v odvore - Vajnorská/Bartoškova

Nové Mesto - Bartoškova
13. februára 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Trčiaci drôt - Račianska

Nové Mesto - Račianska
23. januára 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského
04. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné pouličné osvetlenie pri Waldorfskej škole

Nové Mesto - Vihorlatská
07. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Nové Mesto - Račianska
04. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce kryty lámp - Vajnorská 14-16

Nové Mesto - Vajnorská
01. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie Hlavná pri parčíku

Nové Mesto - Bellova
28. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lampa v parku

Nové Mesto - Mikovíniho
30. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na chodníku pri ZŠ Jeséniova

Nové Mesto - Jedenásta
27. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kryty stĺpov - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská
17. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0