Nové Mesto, Siemens, Naposledy zodpovedané samosprávou, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Vajnorská
29. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bojnická-Dopravné značenie-iné

Nové Mesto - Bojnická
10. novembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Robotnícka-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Robotnícka
26. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Kamzík-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Cesta na Kamzík
16. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Vajnorská
23. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pionierska-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Pionierska
03. októbra 2020 Komentáre3 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Šancová
13. decembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie2