Nové Mesto, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné uzatváranie vstupu na detské ihrisko

Nové Mesto - Uhrova
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre chodcov

Nové Mesto - Stromová
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená burina

Nové Mesto - Višňová
10. októbra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a starostlivosť o zeleň

Nové Mesto - Ľudové námestie
04. septembra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepostačujúce dopravné značenie

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského
04. septembra 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Konáre prečnievajúce ponad chodník

Nové Mesto - Priečna
22. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neprehľadný výjazd z Kraskovej na Račiansku

Nové Mesto - Kraskova
15. augusta 2011 Komentáre13 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strom ohrozuje okoloidúcich

Nové Mesto - Klenová
03. augusta 2011 Komentáre9 Hodnotenie0
Júl 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník

Nové Mesto - Likavská
01. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Dva vraky na parkovisku pred kostolom

Nové Mesto - Rozvodná
26. júla 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čudná stavba na Kramároch

Nové Mesto - Ambrova
20. júla 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená značka

Nové Mesto - Vajnorská
11. júla 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výstavba na Magurskej - Jolly Joker

Nové Mesto - Magurská
04. júla 2011 Komentáre6 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné koľajnice na Odborárskej ulici

Nové Mesto - Nobelova
03. júla 2011 Komentáre8 Hodnotenie0
Jún 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca dopravná značka STOP

Nové Mesto - Tupého
15. júna 2011 Komentáre0 Hodnotenie0