Nové Mesto, Iné

Zaslané samospráve
 

Autami zničené kríky pri Zimnom štadióne

Nové Mesto - Trnavská cesta


12. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Neporiadok pri chodniku na priecestí Jarošova

Nové Mesto - Jarošova


04. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
August 2018

Upchate odtokové žľaby - Stromová

Nové Mesto - Stromová


19. augusta 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Znepriechodnený chodník

Nové Mesto - Račianska


03. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Júl 2018

Zastávky MHD a bezdomovci

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)


18. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Poliklinika Kramáre

Nové Mesto - Limbová


10. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Autá na zastávke - Račianska smer Trnavské mýto

Nové Mesto - Šancová


04. júla 2018

13 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 

Hlučný poklop na Vajnorskej

Nové Mesto - Vajnorská


03. júla 2018

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Jún 2018

Prvok záhradnej architektúry?

Nové Mesto - Račianska


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Máj 2018

Skládka na Jarošovej

Nové Mesto - Jarošova


25. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Premnožené holuby pri detskom ihrisku - Pluhová

Nové Mesto - Pluhová


22. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Neriešený
 

Chýbajúci poklop plynového uzáveru

Nové Mesto - Vajnorská


10. mája 2018

4 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Blokovaný chodník

Nové Mesto - Pionierska


06. mája 2018

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý