Nové Mesto, Mestský mobiliár, Iné

V riešení
 
meno užívateľa

Limbová-zastávka MHD -poškodená

Nové Mesto - Limbová
24. januára 2020 Komentáre1 Hodnotenie5
Marec 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie na DI Tegelhoffa

Nové Mesto - Vajnorská
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Klientské centrum alebo smetisko

Nové Mesto - Tomášikova
31. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Nefungujúce hodiny na Račianskom mýte

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
09. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnené koše a odpad - Na Revine

Nové Mesto - Bárdošova
03. marca 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpad popri kontajneroch na separovaný odpad - Bárdošova

Nové Mesto - Bárdošova
04. marca 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce odpadkové koše na papier na ul. Guothova

Nové Mesto - Guothova
23. októbra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Už iba pozostatky parku - Skalická cesta

Nové Mesto - Skalická cesta
11. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce odpadkové koše na Kolibe - pred knižnicou Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova
17. septembra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0