Nové Mesto, Iné, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-krík-neostrihaný

Nové Mesto - Tomášikova
18. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Kominárska-znečisťovanie-ovzdušia

Nové Mesto - Kominárska
02. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Cesta na Červený most-strom-neorezaný

Nové Mesto - Cesta na Červený most
11. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Na Revíne-chodník-bariérový

Nové Mesto - Na Revíne
08. mája 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Január 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Bojnická - poškodené stĺpy

Nové Mesto - Bojnická
03. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Znepriechodnený chodník

Nové Mesto - Račianska
03. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Poliklinika Kramáre

Nové Mesto - Limbová
12. júla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Premnožené holuby pri detskom ihrisku - Pluhová

Nové Mesto - Pluhová
25. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zeleň pri parkovisku zničená autami - Trnavská

Nové Mesto - Trnavská cesta
13. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nebezpečná nezabezpečená ruina

Nové Mesto - Cesta mládeže
10. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Rybári v lesoparku

Nové Mesto - Cesta mládeže
10. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená oprava chodníka - Račianska ulica

Nové Mesto - Račianska
08. apríla 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Február 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Stĺpik ohnutý

Nové Mesto - Kalinčiakova
19. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Pozametať chodník po zimnej údržbe

Nové Mesto - Račianska
18. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie na DI Tegelhoffa

Nové Mesto - Vajnorská
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0