Nové Mesto, Verejné služby, Iné, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Račianske mýto (aj park)-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Nové Mesto - Račianske mýto (aj park)
03. apríla 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Trnavská cesta-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Trnavská cesta
26. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vajnorská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Nové Mesto - Vajnorská
22. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Legionárska-MHD-technické problémy

Nové Mesto - Legionárska
10. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová - smetiarsky hluk

Nové Mesto - Stromová
19. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Upchate odtokové žľaby - Stromová

Nové Mesto - Stromová
22. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Nepriehľadná zastávka - Trnavská

Nové Mesto - Trnavská cesta
02. januára 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
December 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zhasnuté svetlá v parku na Varšavskej

Nové Mesto - Hálkova
04. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Smeti na ulici

Nové Mesto - Račianska
07. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Popínavá rastlina na stĺpe elektrického vedenia

Nové Mesto - Čremchová
21. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce kanálové poklopy

Nové Mesto - Odborárska
11. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie1