Nové Mesto, Verejné služby, Iné, Najobľúbenejšie za týždeň, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce kanálové poklopy

Nové Mesto - Odborárska
11. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Popínavá rastlina na stĺpe elektrického vedenia

Nové Mesto - Čremchová
21. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Smeti na ulici

Nové Mesto - Račianska
07. septembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zhasnuté svetlá v parku na Varšavskej

Nové Mesto - Hálkova
04. decembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepriehľadná zastávka - Trnavská

Nové Mesto - Trnavská cesta
02. januára 2017 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Stromová - smetiarsky hluk

Nové Mesto - Stromová
19. marca 2019 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vajnorská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Nové Mesto - Vajnorská
22. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Trnavská cesta-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Trnavská cesta
26. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tupého-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Tupého
03. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Račianska-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Račianska
23. augusta 2020 Komentáre10 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Tupého-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Tupého
17. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Junácka-kanalizácia-upchatá

Nové Mesto - Junácka
03. augusta 2021 Komentáre4 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vajnorská-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Nové Mesto - Vajnorská
19. augusta 2021 Komentáre5 Hodnotenie2