Nové Mesto, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Najaktívnejšie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozkopaný chodník na Ulici Limbová

Nové Mesto - Limbová
03. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jaskový rad-Cesty a chodníky-iné

Nové Mesto - Jaskový rad
08. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie1