Nové Mesto, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, V riešení

Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kalinčiakova-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Kalinčiakova
08. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
November 2019
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Ochodnica-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Cesta mládeže
25. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Tomášikova-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Tomášikova
25. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Považská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nové Mesto - Považská
26. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kuchajda - znečisťovanie

Nové Mesto - Vajnorská
15. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie4
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Olivová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Nové Mesto - Olivová
26. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Vlárska-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Vlárska
15. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Kraskova-parkovanie-problémové

Nové Mesto - Kraskova
02. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Kalinčiakova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Nové Mesto - Kalinčiakova
05. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trnavská cesta - verejný poriadok

Nové Mesto - Trnavská cesta
24. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Nové Mesto - Šancová
03. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0