Nové Mesto, osvetlenie, Verejné služby, MÚ Nové Mesto, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Na Revíne-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Na Revíne
12. augusta 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Sadová-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Sadová
27. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie4
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odbojárov-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Nové Mesto - Odbojárov
22. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Vlárska-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Vlárska
22. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Hlučínska-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Nové Mesto - Hlučínska
06. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Rešetkova-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Rešetkova
08. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Račianska-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Nové Mesto - Račianska
28. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie7
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kukučínova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Kukučínova
04. apríla 2020 Komentáre4 Hodnotenie2
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kalinčiakova-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Nové Mesto - Kalinčiakova
28. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odbojárov-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Odbojárov
16. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nobelova-osvetlenie-nefunkčné

Nové Mesto - Nobelova
20. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Ľudové námestie-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Nové Mesto - Ľudové námestie
01. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osvetlenie prechodu cez Filiálku

Nové Mesto - Kominárska
14. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Padnuté stĺpy a káble

Nové Mesto - Zidiny (Nové Mesto)
02. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie na Jeséniovej horná časť

Nové Mesto - Jeséniova
01. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0